Amalie Heltne Hjelmeland

Leder for innhold og kampanje
amalie@cure.no41086691
This is some text inside of a div block.
Sosiale medier
Sosiale medier
Visuell identitet
Visuell identitet
Merkevarestrategi
Merkevarestrategi
Markedsføringsstrategi
Markedsføringsstrategi
Konseptutvikling
Konseptutvikling

Amalie er det nyeste tilskuddet til Cure-teamet og kommer med fem års solid erfaring fra mediebransjen i Oslo. Hun har spesialisert seg på digital markedsføring og kreativt innhold, og har gjennom sin tid i hovedstaden jobbet tett med et bredt spekter av merkevarer i hele Norden.

Hun er kjent for sin løsningsorienterte tilnærming og har inngående erfaring fra både byrå- og kundesiden. Amalie er dyktig på å utvikle innhold som engasjerer og treffer målgruppen på en effektiv måte. Med et øye for detaljer og en passion for kommunikasjon, er hun klar til å ta fatt på nye utfordringer.

Amalie Heltne Hjelmeland

Se noen av utfordringene vi har løst for kundene våre.

Ingen prosjekter enda. Oppdateres snarest.
No items found.
No items found.

Møt andre i

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Brage Brenna-Lund
Brage Brenna-Lund
UI/UX / Managing Partner
brage@cure.no478 17 380
Bendik Bergh
Bendik Bergh
Art Director / UI/UX / Partner
bendik@cure.no928 14 070
Malene Myhrhagen
Malene Myhrhagen
Leder Digital Markedsføring
marketing@cure.no
Truls Petter Bergh
Truls Petter Bergh
Strategisk rådgiver / Partner
truls@cure.no901 81 900
Synne Farestvedt
Synne Farestvedt
Digital markedsfører
synne@cure.no
Erlend Handal Aase
Erlend Handal Aase
Digital Markedsfører
erlend@cure.no