Vi skaper lojalitet mellom deg og dine kunder, og gir dem en grunn til å komme tilbake.

Erlend sitter ved pulten og jobber.

Hos Cure finner du ambisiøse og kreative endringsagenter, som elsker å se fremdrift og som motiveres av behagelige kundereiser og opplevelser, samt visuelt vakre uttrykk.

Skap lang og bærekraftig relasjon til dine kunder med godt design.

Smartere prosesser

Ny teknologi gir smartere prosesser og hjelper oss med å redusere arbeidskraften i et prosjekt med 40%. Det  både kvalitetssikrer prosessen og gjør den mer kostnadseffektiv. I tillegg kutter vi unødvendige ledd, som gjør både dialog og arbeidsflyt enklere.

Spesialiserte team

Ingen hos oss er tilfeldig utvalg. Alle våre ansatte er håndplukket basert på både verdier og kompetanse, noe som gjør oss unike og høyt kvalifiserte til å løse alle verdensproblemer. Har du en utfordring til oss? Jobb direkte med teamet og la oss bidra med det vi kan best.

Kundesentrert design

Kundesentrert design handler om å sette kunden først, og i kjernen av virksomheten din, for å skape positive opplevelser i interaksjon med merkevaren din og for å bygge langsiktige og bærekraftige relasjoner.

No cure - no pay.

Alltid fast pris og alt inkludert. Ingen overraskelser. Er du ikke fornøyd betaler du ikke. Uansett. Ingen diskusjon.

Hils på teamet👋

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Brage Brenna-Lund
Brage Brenna-Lund
UI/UX / Managing Partner
brage@cure.no478 17 380
Bendik Bergh
Bendik Bergh
Art Director / UI/UX / Partner
bendik@cure.no928 14 070
Malene Myhrhagen
Malene Myhrhagen
Leder Digital Markedsføring
malene@cure.no
Truls Petter Bergh
Truls Petter Bergh
Strategic Advisor / Partner
truls@cure.no901 81 900
Odd-Erik Hopland Aare
Odd-Erik Hopland Aare
CSO / Prosjektleder
odd.erik@cure.no918 64 595
Erlend Handal Aase
Erlend Handal Aase
Digital Markedsfører
erlend@cure.no
Endre Pernup
Endre Pernup
Designer
endre@cure.no
Oliver Åman
Oliver Åman
Designer
oliver@cure.no
Harald Bjørge
Harald Bjørge
Front-end utvikler
harald@cure.no
Christine Johannessen
Christine Johannessen
Senior Designer
christine@cure.no
Marit Andersen
Marit Andersen
Senior Designer
marit@cure.no
Baloo
Baloo
Sjarmør

Her finner du oss

Her for å hjelpe!

Lurer du på noe? Kontakt oss på epost hello@cure.no eller ring 45 85 65 00

Ingen Cure nær deg?

Fortvil ikke. Vi leverer også der vi ikke har avdelinger. Ta kontakt.

Alltid faste priser, forutsigbart og enkelt!

Skulle det bli noe arbeid utover det som er avtalt, gjelder følgende priser:

- Designer 1250 kr/t

- Senior Designer 1500 kr/t

- Partner 1750 kr/t

Alle priser  er eks. mva.