Om oss

Cure er startet av unge entreprenører, erfarne bransjefolk og dyktige investorer. Vi gir kundene våre det byrået de alltid har ønsket seg!

Truls Petter Bergh

CEO

truls@cure.no901 81 900

Brage Brenna-Lund

Art Director / Partner

brage@cure.no478 17 380

Bendik Bergh

Art Director / Partner

bendik@cure.no928 14 070

Øyvind Bertelsen

CFO

oyvind@cure.no932 93 111

Odd-Erik Hopland Aare

CSO

odd.erik@cure.no918 64 595

Malene Myhrhagen

Digital Marketer

malene@cure.no

Marit Andersen

Designer - Oslo

marit@cure.no

Christine Johannessen

Senior Designer

christine@cure.no

Bli med i Cure

Driver du et lite design/web byrå, eller har lyst å starte eget? Gjør det sammen med oss!

Cure er en suksess. Vi vokser måned for måned og ønsker å knytte til oss nye partnere.

I større byer ser vi etter mindre byrå med ca. 2-6 ansatte. I mindre byer/steder vil også deg som driver alene være aktuell. Nyutdannede med ambisjoner om å eie er også velkommen til å ta kontakt. Felles for alle vi knytter til oss er at de er virkelig dyktige til det de gjør!

Vi vet at det ikke er så enkelt å drive et eget byrå. Derfor tar vi oss av alt det som har med salg, markedsføring, økonomi, rutiner mm. Du bruker tiden din til det du liker og er flink til! Og dette gir fantastiske resultater. Som eksempel omsetter våre to lokale partnere i Cure Bergen for over 3 millioner i 2019 og har et overskudd på ca 1 million!

Ta kontakt: truls@cure.no / 90 18 19 00

Prisopplysninger

Så langt det lar seg gjøre får du alltid faste priser på forhånd!

For arbeider utover det som er avtalt, gjelder følgende priser:

- Designer 1000 kr/t
- Senior Designer 1250 kr/t
- Partner 1500 kr/t
- Executive Partner 1750 kr/t

Alle priser på våre nettsider er eks. mva.