Didrik Lie-Nielsen

Front-end utvikler
didrik@cure.no
This is some text inside of a div block.
Nettside
Nettside
Nettbutikk
Nettbutikk
App
App

Didrik koder for Cure og studerer samtidig ved Universitetet i Bergen. Han driver egen nettbutikk og kan snakke fransk om du trenger det. På fritiden skater han og har en solid sans for koding. Enkel og grei fyr med mange jern i ilden.

Didrik Lie-Nielsen

Se noen av utfordringene vi har løst for kundene våre.

Ingen prosjekter enda. Oppdateres snarest.
No items found.
No items found.

Møt andre i

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Brage Brenna-Lund
Brage Brenna-Lund
UI/UX / Managing Partner
brage@cure.no478 17 380
Bendik Bergh
Bendik Bergh
Art Director / UI/UX / Partner
bendik@cure.no928 14 070
Malene Myhrhagen
Malene Myhrhagen
Leder Digital Markedsføring
marketing@cure.no
Truls Petter Bergh
Truls Petter Bergh
Strategisk rådgiver / Partner
truls@cure.no901 81 900
Amalie Heltne Hjelmeland
Amalie Heltne Hjelmeland
Leder for innhold og kampanje
amalie@cure.no41086691
Synne Farestvedt
Synne Farestvedt
Digital markedsfører
synne@cure.no
Erlend Handal Aase
Erlend Handal Aase
Digital Markedsfører
erlend@cure.no