Ruben Ulfstein

Motion designer
ruben@cure.no
This is some text inside of a div block.
Animasjon
Animasjon
Videoredigering
Videoredigering

Ruben jobber som animatør hos Cure og har den unike evnen til å bringe prosjektene våre til liv på kreative og nyskapende måter. Han kommer fra Ulsteinvik og har en dybde av talent og erfaring som gjør at ideene våre beveger seg - bokstavelig talt.

Ruben Ulfstein

Se noen av utfordringene vi har løst for kundene våre.

No items found.

Møt andre i

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Brage Brenna-Lund
Brage Brenna-Lund
UI/UX / Managing Partner
brage@cure.no478 17 380
Bendik Bergh
Bendik Bergh
Art Director / UI/UX / Partner
bendik@cure.no928 14 070
Malene Myhrhagen
Malene Myhrhagen
Leder Digital Markedsføring
marketing@cure.no
Truls Petter Bergh
Truls Petter Bergh
Strategisk rådgiver / Partner
truls@cure.no901 81 900
Amalie Botn Heltne
Amalie Botn Heltne
Leder for innhold og kampanje
amalie@cure.no41086691
Synne Farestvedt
Synne Farestvedt
Digital markedsfører
synne@cure.no
Erlend Handal Aase
Erlend Handal Aase
Digital Markedsfører
erlend@cure.no